Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
Dodane 07 sierpnia 2022

Monter elementów stalowych- branża Automotive

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

IQ Metal Sp. z o.o. firma produkcyjna w Szczecinie Dąbiu, z branży metalowej zatrudni :

Monter elementów stalowych -branża Automotive

Obowiązki:

  • Praca w branży spawalniczej, produkcja elementów automotive
  • Montaż i demontaż elementów stalowych w szablonie spawalniczym
  • Obsługa stacji spawalniczej - obsługa robota spawalniczego - możliwość przyuczenia,
  • Wizualna i metryczna kontrola jakości spoin oraz wymiarów po spawaniu,
  • Sporadyczne czynności ślusarskie (szlifierka, wiertarka),
  • Utrzymywanie w porządku stanowiska pracy, maszyn, narzędzi i szablonów spawalniczych.

Oczekujemy:

  • Umiejętności posługiwania się narzędziami, elektronarzędziami i narzędziami pomiarowymi,
  • Podstawowej znajomości rysunku technicznego,
  • Umiejętności pracy wg obowiązujących instrukcji (np. instrukcja spawania krok po kroku),
  •  Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym na samodzielnym stanowisku;
  •  Dobrej organizacji pracy,
  •  Umiejętności logicznego myślenia,
  •  Rzetelności, samodzielności oraz odpowiedzialności,
  • Certyfikat VT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania,
  • Proces szkoleniowy, który wdroży Cię w Twoje obowiązki
  • Pracę przy produkcji dla branży Automotive dla prestiżowego klienta, w nowoczesnej strefie produkcyjnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansu,
  • Pracę na strefie produkcyjnej zaawansowanej technologicznie w oparciu o ideologię Industry 4.0
  • Premie świąteczne
  • "Wczasy Pod Gruszą"
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dopłatę do okularów
  • Przyjazną atmosferę w młodym i rozwijającym się zespole,

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie-załączenie życiorysu-CV klikając w przycisk: Napisz/Wyślij.

Znajdziesz nas na Prawobrzeżu, w Szczecinie Dąbiu na terenie Parku Przemysłowego North West.

Możliwy dojazd autobusami miejskimi: 77, 96; C.

Prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IQ Metal Sp. z o.o. ul. Kniewska 7; 70-846 Szczecin dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z RODO.

Klauzula informacyjna RODO dostępna na naszej firmowej stronie internetowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 568517058