1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Dzierżoniów

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane October 28, 2020

Monter elektronik

  • 3 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Dzierżoniów, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

KamiTech jest rodzinną firmą z blisko 30 letnim doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją urządzeń do elektrooporowego oraz doczołowego zgrzewania rur z polietylenu. Wieloletnie doświadczenie i jakość naszych produktów umożliwiły nam uzyskanie stabilnej pozycja na rynku krajowym, a także rynkach zagranicznych. Obecnie do naszego młodego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko monter elektronik.

Praca w Dzierżoniowie.

Zadania i obowiązki na stanowisku:

·        Montaż podzespołów elektronicznych

·        Serwis urządzeń naszej produkcji

·        Kontrola końcowa podzespołów

·        Uruchomienie urządzeń

Nasze oczekiwania:

·        Wykształcenie średnie techniczne (technik elektronik lub podobne)

·        Umiejętność czytania schematów elektrycznych

·        Umiejętność posługiwania się narzędziami typu miernik, lutownica

·        Nie wymagamy doświadczenia w zakresie budowy i działania urządzeń

·        Zaangażowania w wykonywaną pracę

·        Sumienność i dokładność

·        Chęć pracy w małym zespole

Oferujemy:

·        Pracę w stabilnej firmie w młodym zespole

·        Pracę stacjonarną

·        Pracę poniedziałek – piątek

·        Pracę na 1 zmianę

·        Rodzinną atmosferę w firmie

·        Praca na umowę o pracę (okres próbny + umowa na czas nieokreślony)

·        Możliwość zdobycia bardzo ciekawych doświadczeń

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt w godzinach 7-15 pod telefonem (74) 831 21 08.

ID: 637407052Zgłoś