Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Świętokrzyskie
  5. Montaż i serwis - Sandomierz
Dodane 16 lipca 2024

Monter ds. Pomiarów - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Sandomierz

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce. Dostarczamy gaz do ponad 7,5 miliona odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 210 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11,5 tys. pracowników

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter ds. Pomiarów

Miejsce świadczenia pracy: obszar działania Oddziału Zakład Gazowniczy w Kielcach

Nr ref. rekrutacji: 404/335/KIE/24

Jakie będą Twoje zadania?

  • montaż/demontaż, eksploatacja i konserwacja urządzeń pomiarowych i telemetrycznych,

  • uruchamianie i konfiguracja urządzeń pomiarowych oraz telemetrii w nowych punktach urządzeń,

  • wykonywanie pełnych i uproszczonych kontroli metrologicznych oraz udział w kontrolach metrologicznych wykonywanych przez Operatora Systemu Współpracującego,

  • kontrola urządzeń pomiarowych nie będących urządzeniami pomiarowo-rozliczeniowymi,

  • współpraca z firmami zewnętrznymi wykonującymi usługi obsługi oraz serwisu urządzeń pomiarowych i telemetrii,

  • przygotowanie urządzeń pomiarowych do legalizacji

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie średnie techniczne, zapewniające wiedzę specjalistyczną (mile widziane o profilu: telekomunikacja, elektronika, automatyka)

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń pomiarowych i telemetrycznych,

  • podstawowa wiedza w zakresie budowy urządzeń pomiarowych i telemetrii,

  • świadectwa kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji - grupy: 1E, 3E – lub gotowość do ich uzyskania,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość MS Office,

  • odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu.

Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce!

    Jesteśmy liderem w kategorii stabilność zatrudnienia według rankingu Randstad Employer Brand Research 2024.

  • premia miesięczna i kwartalna

  • dodatkowe świadczenia w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, posiłki profilaktyczne w formie bonów żywieniowych

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz naukę w Technikum Gazowniczym/na studiach wyższych i podyplomowych

  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi, zapewnienie odzieży roboczej

  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 14 lipca 2024

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sandomierz,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Sandomierz
ID: 928658808