2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podlaskie
  5. Montaż i serwis - Wysokie Mazowieckie
Dodane 23 maja 2024

Montażysta w siedzibie firmy

Lokalizacja

Wysokie Mazowieckie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MICHAŁ P. Targoński Sp. k. poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wysokie Mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • montaż silosów w siedzibie firmy,

  • kompletowanie elementów i bieżąca współpraca z magazynem

    Wymagania:

  • umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi

  • energia, zaaangażowanie, sprawność fizyczna

  • pracowitość, dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Poszukujemy również:

  • OPERATOR DŹWIGU

  • KOMBAJNISTA

  • PRACOWNIK PRODUKCYJNY

    Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową.

    Osoby zainteresowane proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny 862759093

    Każda przesłana do nas aplikacja powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”

Lokalizacja

Wysokie Mazowieckie,

Podlaskie

Podlaskie, Wysokie Mazowieckie
ID: 920312377