Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Malbork
Dodane 06 września 2021

Montażysta okien i bram GOLDEN - Malbork

  • 5 000 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Malbork, Pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Obowiązki: Montaż okien i bram garażowych Transport okien i bram do klienta Wymagania:

Doświadczenie w montażu stolarki otworowej Prawo jazdy kat B z doświadczeniem

Miejsce zamieszkania w Malborku lub okolicach Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, Atrakcyjne wynagrodzenie, Pracowniczy Program Emerytalny, Darmową prywatną opiekę medyczną, Szkolenia i rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej i znaczącej pozycji na rynku Więcej informacji o nas na: www.golden.pl CV na adres e-mail lub osobiście: GOLDEN Malbork al. W.Polskiego 90a

ID: 364162626

Dariusz

Na OLX od lipiec 2013

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?