1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta / call center
  4. Obsługa klienta / call center - Wielkopolskie
  5. Obsługa klienta / call center - Poznań
  6. Obsługa klienta / call center - Wilda

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane January 16, 2021

Moderator OTOMOTO

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Praca zdalna

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Od powstania pomagamy ludziom handlować po sąsiedzku, wygodnie i bez prowizji. Jako część grupy serwisów OLX, będącej światowym liderem na rynku serwisów ogłoszeniowych, staramy się stosować jak najlepsze rozwiązania, by sprostać wymaganiom cały czas rosnącej liczby użytkowników i kreować trendy rynkowe.

Poszukujemy osoby, która będzie świadczyć zdalne wsparcie w obszarze moderowania treści zamieszczanych w serwisie OTOMOTO

Oczekiwania:

• dokładność i sumienność

• dobra znajomość obsługi komputera

• doświadczenie w moderacji serwisów lub forów internetowych

• dobra organizacja czasu pracy

• gotowość do pracy zmianowej i w weekendy - około 40 godzin tygodniowo

Zadania:

• kontrola zawartości serwisu

• weryfikacja i moderacja ogłoszeń według zasad regulaminu

• raportowanie wyników pracy

• aktywny udział w tworzeniu procedur wewnętrznych

Oferujemy:

• pracę w oparciu o umowę zlecenie

• 19,50 zł brutto za godzinę

• pracę zdalną – nie musisz marnować czasu na dojazdy do biura

• realizacja zlecenia zgodnie z harmonogramem zapewniającym właściwe funkcjonowanie serwisu (wieczory, soboty i niedziele)

ID: 650445152Zgłoś