2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Mobilny Doradca Klienta

Wynagrodzenie

3 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Operator telekomunikacyjny Citynet Sp. z o.o. w związku ze stałą rozbudową infrastruktury i ciągłym rozwojem świadczonych usług telekomunikacyjnych poszukuje kandydata na stanowisko mobilnego doradcy klienta.

Twoje zadania:

1. Aktywne pozyskiwanie Klientów

2. Promowanie oferty i marki usług CITYnet ·

3. Sprzedaż usług – podpisywanie umów ·

4. Rozwijanie swoich umiejętności sprzedażowych ·

W zamian za Twoją pracę, oferujemy:

1. Podstawa od 3000zł do 4500 zł + prowizje i premie ·

2. Samochód służbowy, laptop

3. Elastyczne godziny pracy – możliwość samodzielnego działania ·

4. Stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku ·

5. Rozwój umiejętności sprzedażowych poprzez cykliczne szkolenia (teoria i praktyka) ·

Wymagania:

1. Wykształcenie minimum średnie ·

2. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów ·

3. Umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy ·

4. Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego i/lub w obsłudze klienta

Aplikację zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie. Prosimy o załączenie klauzuli:  „Zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez Administratora Danych Osobowych którym jest Citynet Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi Ul. Dowborczyków 25/212 ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 738893704