Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator systemów
  5. Administrator systemów - Mazowieckie
  6. Administrator systemów - Kozietuły Nowe
Dodane 27 stycznia 2023

Młodszy Specjalista w Dziale IT

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kozietuły Nowe, Mazowieckie

  • Rekrutacja online

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Zakres obowiązków:

·        Rozbudowa i bieżące wsparcie infrastruktury informatycznej w trzech zakładach produkcyjnych

·        Instalacja oraz przygotowywanie stanowisk komputerowych, konfiguracja urządzeń peryferyjnych oraz mobilnych

·        Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników związanych za sprzętem komputerowym, oprogramowaniem oraz łącznością w zakresie IT

·        Przygotowywanie procedur i dokumentacji

Wymagania:

·        Wiedza pozwalająca na poruszanie się po systemach Windows

·        Znajomość MS Office, pakietu O365

·        Mile widziana znajomość języka angielskiego – ze względu na charakter pracy preferujemy wybór kandydatów za znajomością języka angielskiego

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Stabilną pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

- Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego na życie

- Prywatną opiekę medyczną

- Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia

ID: 809305363
User avatar

Refresco

Member Since luty 2017
Ostatnio online wczoraj o 16:56
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?