Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Krosno Odrzańskie
Dodane 19 stycznia 2023

Specjalista ds. zakupów

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Krosno Odrzańskie, Lubuskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Firma handlowo-produkcyjna Krosno-Metal Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie Odrzańskim poszukuje pracownika na stanowisko

Specjalista ds. zakupów:

Główne zadania na stanowisku:

· Realizowanie zakupów według przyjętych założeń;

· Zapewnienie dostarczenia materiałów produkcyjnych zgodnie z ustalonym terminem;

· Monitorowanie przepływu zamówionych towarów od dostawcy do magazynu firmy;

· Prowadzenie negocjacji cen w transakcjach zakupowych;

· Kontrola faktur, weryfikacja poprawności cen i wyjaśnianie niezgodności;

· Poszukiwanie możliwości redukcji kosztów zakupów;

Od kandydatów oczekujemy:

· Wykształcenie min. średnie;

·  Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

· Doświadczenie w dziale zakupów w firmie produkcyjnej mile widziane;

· Umiejętność pracy z programami MS Office;

· Znajomość programów klasy ERP mile widziana;

· Znajomości zagadnień gospodarki magazynowej i zakupowej;

· Umiejętność pracy w zespole i ukierunkowania na potrzeby klienta;

· Samodzielny, kooperatywny i komunikatywny styl pracy;

Oferujemy:

· Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

· Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie;

· Możliwości zawodowego rozwoju;

· Uczestnictwo w szkoleniach i targach branżowych;

· Pracę w międzynarodowym środowisku;

Jeżeli chcesz rozszerzyć i podnieść swoje kwalifikacje, a przy okazji szukasz stabilnej pracy w miłej atmosferze, to zapraszamy do aplikowania.

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz poniżej. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji".

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali CV w naszej bazie, proszę dodatkowo umieścić w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Krosno-Metal Spółka z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy".

ID: 701753712

Krosno-Metal Sp. z o.o.

Member Since wrzesień 2015
Ostatnio online wczoraj o 14:35

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?