2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Katowice
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Załęże
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. sprzedaży w Kaczmarski Group

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Załęże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Od początku istnienia Kaczmarski Group największym kapitałem byli pracownicy. Od pierwszego dnia zatrudnienia dbamy o Twój komfort i pomagamy Ci odnaleźć się w grupie stałych pracowników.

Łączy nas linia, co oznacza, że cenimy dialog i jesteśmy otwarci na Twoje uwagi na każdym etapie współpracy.

Nie musisz mieć doświadczenia, o wszystko zadba nasz profesjonalny zespół trenerski. Gwarantujemy wdrożenie oraz pakiet szkoleń i warsztatów w ciągu pierwszych 3 miesięcy współpracy.

Zapewniamy:

  • Naprawdę dobre godziny pracy. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30.

  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie finansów, a także funkcjonowania przedsiębiorstw na dynamicznym i wymagającym polskim rynku

  • Rozwój umiejętności interpersonalnych, a w szczególności budowanie relacji, komunikacji, a także niezwykle cennych obecnie negocjacji biznesowych

  • Inflacja nam nie straszna – gwarantujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Twoje obowiązki:

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnym Klientem, badanie potrzeb i przygotowanie ofert handlowych, negocjacje oraz finalizacja kontraktów biznesowych

  • Rozwój umiejętności i nabywanie wiedzy w zakresie rynku finansowego oraz sytuacji przedsiębiorstw w Polsce

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych, a dzięki temu zarabianie naprawę dobrych pieniędzy!

Benefity :

  • Program rekomendacji pracowników

  • Wynagrodzenia: podstawa + atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników

  • Mentoring menedżera i doświadczonych trenerów

  • Strefa relaksu

  • W ramach stałej akcji #nazdrowie przeprowadzamy regularnie akcje szczepień w firmie, promujemy zdrowy styl życia poprzez edukacje pracowników

  • Owocowe wtorki

  • Dogadujemy się w pracy i po godzinach, stąd udział w eventach sportowych np. survival race, konkursy sportowe oraz coroczna gala firmowa

  • Angażujemy się w akcje dobroczynne (Szlachetna Paczka WOŚP, Solidarni z Ukrainą, krwiodawstwo)

  • Akcja #cześćmaluszki, każdy ze świeżo upieczonych rodziców otrzymuje od firmy segregator pediatryczny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęże
ID: 786653732