1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane January 13, 2021

Młodszy specjalista ds. rozliczeń

  • 3 690 - 4 920 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Skivak Sp.z.o.o. to agencja content marketingowa w Poznaniu. Do naszej siedziby poszukujemy osoby na stanowisko: MŁODSZY SPECJ. DS. ROZLICZEŃ

Zakres obowiązków:

·        wprowadzanie faktur zakupowych, not memoriałowych, innych dokumentów księgowych

·        płatności

·        wystawianie faktur sprzedażowych

·        zbieranie i klasyfikowanie kosztów projektów od managerów

·        obsługa kont bankowych (wyciągi, łączenie operacji)

·        kontakt z zagranicznymi oddziałami (zbieranie dokumentacji dla biura księgowego oraz przelewy, kontroling, cashflow).

·        Masz co najmniej roczne doświadczenie

·        Znasz podstawy rachunkowości i księgowości;

·        Znajomość programów ERP Altum mile widziana

·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dostajesz od nas:

  • możliwość rozwijania swoich umiejętności,
  • realny wpływ na to co i jak robimy,
  • stabilne warunki zatrudnienia ,
  • pozapłacowe benefity,
  • pracę w centrum Poznania,
  • kartę sportową, dodatek szkoleniowy .

Czekamy na Twoje CV! Wyślij je na nasz e-mail: karieramalpaskivak.pl

Zapraszamy na naszą stronę www.skivak.pl

ID: 651596176Zgłoś

Skivak Sp. z o.o.

Ostatnio online wczoraj o 12:15 PM

xxx xxx xxx