1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Dąbrowa Górnicza
Dodane 15 czerwca 2021

Młodszy specjalista ds. księgowości

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Dąbrowa Górnicza, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o. o. jest częścią SK Group, jednej z największych firm w Korei Południowej. Grupa SK składa się z 114 firm, które dzielą wspólną markę SK. Firma produkuje m.in. separatory do akumulatorów litowo-jonowych (LiBS), wyświetlacze obrazów i urządzenia informatyczne. Planujemy stać się liderem na światowym rynku elektroniki i materiałów informacyjnych poprzez zwiększenie swojej konkurencyjności w obecnej działalności, w tym LiBS i FCW (Flexible Cover Window).

Od naszych pracowników oczekujemy silnej motywacji do osiągania najwyższych celów, śmiałości w przełamywaniu istniejących ram oraz chęci do rozwijania własnych kompetencji. W SK dzielimy się naszymi poglądami oraz prowadzimy otwartą dyskusję, której celem jest wspólne rozwiązywanie problemów.

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby stać się częścią nowego projektu w Dąbrowie Górniczej. Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć to przedsięwzięcie oraz pracować w firmie, która będzie liderem na światowym rynku LiBS, to zachęcamy do aplikowania.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (Tucznawa)

Zadania:

·        Wprowadzanie faktur

·        Wsparcie w rozliczeniach podatkowych

·        Przygotowywanie raportów i analiz

·        Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca

·        Tworzenie rezerw na niezaksięgowane faktury

·        Przygotowywanie danych podczas audytów zewnętrznych/wewnętrznych

Oczekiwania:

·        Wykształcenie wyższe (preferowane: prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość)

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·        Znajomość obsługi pakietu MS Office

·        Analityczny umysł

·        Dokładność i skrupulatność.

Oferujemy:

·        Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowości w międzynarodowej firmie produkcyjnej

·        Wykorzystanie języka angielskiego w codziennej komunikacji

·        Stabilne zatrudnienie

·        Atrakcyjny pakiet benefitów:

  - dodatek do telefonu

  - karta lunchowa

  - dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie (70%)

  - bonusy okazjonalne (wczasy pod gruszą, premia świąteczna)

  - dofinansowanie do okularów

  - nagrody za zaangażowanie

  - darmowe testy na covid-19

  - spotkania integracyjne

WAŻNE

Prosimy o dopisanie pierwszej lub obu z poniższych zgód na CV:

1.Przetwarzanie dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) przez SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o. oraz podmioty z grupy kapitałowej SK na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Zapoznałem się z klauzulą informacyjną zawartą w ogłoszeniu o pracy i otrzymałem informację o prawie do wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie przed jej wycofaniem.

2.Przetwarzanie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych z CV i listu motywacyjnego do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych przez SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o. oraz podmioty z grupy kapitałowej SK przez okres 3 lat po zakończeniu roku, w którym udzielono niniejszej zgody . Zapoznałem się z klauzulą informacyjną zawartą w ogłoszeniu o pracy i otrzymałem informację o prawie do wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie przed jej wycofaniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

SK hi tech battery materials Poland Sp. z .o. o.

Na OLX od sierpień 2020

xxx xxx xxx

ID: 678698795Report this ad