Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 30 listopada 2021

Młodszy Specjalista ds. kadr (k/m)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers, ludzi, którym bliskie jest dobro planety.

Do naszego Działu HR poszukujemy nowej osoby z doświadczeniem w tym obszarze.

Nowy Pracownik dołączy do świetnego, zgranego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spraw pracowniczych, dokumentacji pracowniczej i pracowników agencji pracy, zgodnie z przepisami prawa pracy
  • Nadzorowanie aktualności dokumentacji, uprawnień
  • Współpraca z Kierownikami, udzielanie informacji i doradzanie w sprawach związanych z prawem pracy
  • Obsługa bieżąca pracowników w zakresie kadr
  • Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla nowych pracowników
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników spółki i pracowników agencji pracy tymczasowej
  • Sporządzanie statystyk, raportów i zestawień dotyczących zatrudnienia na potrzeby wewnętrzne
  • Prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Śledzenie zmian w przepisach prawa pracy i ich wdrażanie

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowych
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Wysoka kultura osobista, dyskrecja, umiejętność pracy z osobami na różnych szczeblach
  • Pozytywne nastawienie, optymizm
  • Nastawienie na wprowadzanie zmian, ulepszanie, wprowadzanie nowych rozwiązań, np. informatycznych
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Nastawienie na pracę w zespole

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, karty sportowej
  • Dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)
  • Wysoką kulturę pracy, sympatyczną atmosferę i koleżeńskie relacje
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu
  • Pracę w ciekawym i innowacyjnym obszarze, w intensywnie rozwijającej się branży
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko, mające realny wpływ na rozwój biznesu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 707359360