1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Mazowieckie
  6. Pozostałe w HR - Sokołów Podlaski
Dodane 10 czerwca 2021

Młodszy Specjalista ds. HR

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Sokołów Podlaski, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

„SOKOŁÓW” S.A. - lider na rynku w branży mięsnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref: 39/MHR/2021

Miejsce pracy: Sokołów Podlaski

Komórka organizacyjna: Biuro Human Resources

Zakres obowiązków:

• organizacja szkoleń, prowadzenie i monitorowanie planu szkoleń oraz analiza raportów szkoleniowych

• raportowanie, analityka HR oraz obieg dokumentów

• monitorowanie i analizowanie wskaźników z obszaru HR

• budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi

• udział w projektach globalnych

 Nasze wymagania:

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia, analityka

• znajomość języka angielskiego (min. poziom średniozaawansowany) – warunek konieczny

• bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (w szczególności MS Excel, Power Point)

• analityczne myślenie i umiejętności wyciągania wniosków

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

• otwartość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji

• bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność

• chęć do podejmowania nowych wyzwań oraz systematyczność pracy

• zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

• pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku

• udział w ciekawych projektach lokalnych i globalnych HR

• przyjazną atmosferę pracy

• atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk „Aplikuj”.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam przeprowadzanych przez ”SOKOŁÓW” S.A."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Sokołów S.A.

Na OLX od czerwiec 2016
ID: 678983887Report this ad