Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Tarnowo Podgórne
Dodane 18 lipca 2024

Młodszy specjalista ds. exportu

Wynagrodzenie

5 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Zadania:

  • Bieżąca obsługa zagranicznych klientów

  • Współpraca z innymi działami firmy w powyższym zakresie (logistyka, marketing, zakupy, księgowość)

  • Tworzenie ofert handlowych

  • Udział w targach i imprezach handlowych

  • Poszerzanie grupy kontrahentów zagranicznych

  • Organizacja wysyłek towarów

  • Kontrola obiegu dokumentów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość języków: Czeskiego, Niemieckiego, Holenderskiego

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę )

  • Pracę w renomowanej firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji

  • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny systemem motywacyjny

  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, spotkania integracyjne

  • Zapewniamy narzędzia do pracy , spotkania integracyjne , pakiety socjalne.

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 929135172

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?