1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Mazowieckie
  6. Administracja - Warszawa
  7. Administracja - Mokotów
Dodane 14 kwietnia 2021

Młodszy Specjalista ds. administracji (sprzęt medyczny)

  • 5 500 - 6 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dla naszego Klienta, stabilnej, dużej międzynarodowej firmy z branży urządzeń medycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. administracji

Zadania na tym stanowisku:

  • współpraca z działem produktowym, sprzedaży i przetargów;
  • analiza dokumentacji przetargowej w systemie SalesForce;
  • porównywanie parametrów technicznych urządzeń pod kątem zgodności z wymaganiami

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • pierwsze doświadczenie w obszarze technicznym, administracyjnym
  • mile widziani studenci kierunków technicznych, bioninżynierii, itp.

Nasz Klient ofertuje zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długofalowej współpracy, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.

Aktualnie praca odbywa się w formie zdalnej.

Lokalizacja biura: Warszawa, Mokotów

ID: 669863038Zgłoś
User avatar

Hays Response