Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ślemień
Dodane 02 grudnia 2022

młodszy operator produkcji

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Ślemień, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Firma Refresco Sp. z o.o. oddział w Ślemieniu przy ul. Sosnowej 1

Zatrudni pracownika na stanowisko: młodszy operator produkcji (prosta praca fizyczna) do pracy w swoim zakładzie produkcyjnym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • praca na pełny etat,
  • pracę w systemie jednozmianowym 6-14,
  • możliwość korzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej pozyskania
  • prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • Dostarczanie komponentów na produkcję oraz bieżąca obsługa linii,
  • Prace gospodarcze,
  • Obsługa komputera oraz systemów magazynowych SAP (mile widziane),

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy wyślij do Nas swoje CV z numerem telefonu.

Możliwość podjęcia pracy już od 1 grudnia.

Dołącz do naszego zespołu !

Informujemy, że wysyłając swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Refresco Sp. z o.o. z siedzibą w Kętach, 32-650 Kęty, ul. Fabryczna 8. (dalej Administrator), w celu udziału w tym procesie rekrutacyjnym. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgody, kierując informację o jej wycofaniu do Administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

ID: 732881319
User avatar

Refresco

Member Since luty 2017
Ostatnio online w dniu 28 listopada 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?