Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Naramowice
Dodane 29 sierpnia 2022

Młodszy operator maszyny - II zmiany 6-14, 14-22

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Agencja rekrutacyjna APV.EU dla swojego klienta, dostawcy materiałów do branży poligraficznej, szuka osoby na stanowisko:

Młodszy operator maszyny (bobiniarki) w dziale konfekcji folii

Miejsce pracy: Poznań (Podolany)

Zadania:

  • praca na produkcji przy obsłudze maszyny produkcyjnej (bobiniarki)
  • konfekcja surowca
  • nadzorowanie i kontrola produkcji
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • rzetelność, dokładność, wytrwałość, zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • dobra kondycja fizyczna
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę - jesteśmy zainteresowani osobami, które chcą nawiązać stałą, długotrwałą współpracę
  • II zmiany 6-14, 14-22
  • możliwość rozwoju i nabycia cennego doświadczenia
  • pełne wdrożenie w obowiązki, szkolenia
  • świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna)

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

ID: 701766875

APV.EU

Member Since lipiec 2020
Ostatnio online dziś o 13:47
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?