1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Czerwionka-Leszczyny
Dodane 27 lipca 2021

Młodszy operator maszyn - pracownik produkcji

  • 3 700 - 5 400 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Czerwionka-Leszczyny, Śląskie

Opis

AIB+ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.j.

Od ponad 25 lat jesteśmy jednym z największych producentów uszczelek, taśm oraz profili do budownictwa. Nasze produkty wykorzystywane są głównie do produkcji oraz montażu okien i drzwi.

Twoje zadania:

  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Bieżące regulowanie i przezbrajanie maszyn, narzędzi i urządzeń
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (godz. 6-14, 14-22, 22-6)
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie, uczciwość, sumienność
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym

Pracując z nami zyskujesz:

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w ramach umowy o pracę
  • Premie miesięczne i świąteczne
  • Paczki świąteczne
  • Pożyczki, zapomogi, dofinansowanie do wypoczynku
  • Nagrody za polecenie pracownika do pracy
  • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego 605 606 741 (poniedziałek-piątek w godz. 7:00-16:00).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 689381234