1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Tczew
Dodane 26 lipca 2021

Młodszy Magazynier Logistyk

  • 2 900 - 3 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Tczew, Pomorskie

Opis

HSS Work Sp. z.o. to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla . Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: TCZEW.

Zakres obowiązków:

·        wydawanie komponentów zgodnie z zamówieniami z produkcji,

·        przyjmowanie gotowych komponentów na stan magazynowy,

·        dbanie o prawidłowy stan magazynu,

·        ewidencja przyjmowania i wydania produktów.

·        realizacją obrotu materiałowego zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami magazynowymi

·        obsługą procesu zwrotów

·        weryfikacją ilościową i jakościową dostarczonego materiału i raportowaniem niezgodności do działu Zakupów

·        wprowadzaniem dostaw do systemu komputerowego

·        obsługą narzędzi i urządzeń np. wagi, liczarki i maszyny do pakowania komponentów

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • znajomość obsługi komputera,

·        spostrzegawczość i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej,
  • liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy,
  • możliwość udziału w interesujących projektach o zasięgu międzynarodowym,
  • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową z szansą na zatrudnienie przez klienta,
  • stałe wynagrodzenie plus premie i dodatki,
  • komfortowe warunki pracy,
  • miłą i przyjazną atmosferę,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny: 508 528 506.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez HSS Work Sp. z.o.o w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

ID: 645863616

HSS Work Sp. z.o.o

Na OLX od lipiec 2020

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?