1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja - Nowe Miasto Lubawskie

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane January 20, 2021

Młodszy Laborant

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Nowe Miasto Lubawskie, Warmińsko-mazurskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Masz chęci do pracy i jesteś zaangażowany w to, co robisz? Szukasz pracy w zgranym zespole?

Posiadasz doświadczenie w pracy w laboratorium, a może chcesz dopiero nabyć wiedzę i zdobyć nowe umiejętności na stanowisku laboranta?

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjną stawkę godzinową + premia uznaniowa
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość skorzystania z pakietu Randstad Plus (dofinansowana karta sportowa i opieka medyczna oraz pakiet zniżek na zakupy online)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

zadania

  • przeprowadzanie kontroli materiałów używanych do produkcji wyrobów (płyty drewnopochodne, wypełnienie papierowe, okleina, folia, materiały opakowaniowe itp.)
  • przeprowadzanie kontroli półfabrykatów oraz wyrobów gotowych
  • inicjowanie oraz przeprowadzanie badań, prób i testów z nowymi materiałami, surowcami, dostawcami
  • współpraca z działem produkcji w zakresie prac dotyczących jakości

oczekujemy

  • wykształcenie średnie techniczne lub w trakcie studiów (studnia: chemiczne, biologiczne lub pokrewne, technologia drewna) lub doświadczenie w pracy w laboratorium
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2
  • dobra organizacja pracy oraz silne nastawienie na jakość i dokładność wykonywania zadań
  • umiejętność współpracy w zespole oraz budowania relacji
  • otwartość na zmiany i dobre zdolności komunikacyjne
  • dobra obsługa MS Office (w szczególności MS Excel) i podstawy Power point

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 649119308Zgłoś