Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Call center, konsultant telefoniczny
  4. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Bałuty
Dodane 24 października 2021

Konsultant Obsługi Klienta

  • 3 000 - 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Agencja Pracy Tymczasowej Work Temps wpisana do rejestru pod nr certyfikatu 397 poszukuje Pracowników do Departamentu Obsługi Klienta

Zadania:

• Profesjonalna telefoniczna obsługa Klientów (obsługa połączeń przychodzących)

• Nawiązywanie kontaktów z Klientami, budowanie długofalowych relacji, doradztwo oraz sprzedaż produktów i usług

• Realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych

Oferujemy:

• Pełne przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne podczas szkolenia wstępnego

• Wynagrodzenie podstawowe, premie miesięczne, prowizje

• Stabilne zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej na podstawie umowy o pracę tymczasową.

• Dobre i przyjazne warunki pracy

• Dostosowanie grafiku dla studentów studiów zaocznych

•Zniżki pracownicze na usługi/produkty

•Konkursy sprzedażowe

Nasze oczekiwania:

• Wykształcenie min. średnie

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office

• Komunikatywność

• Motywacja i zapał do pracy

• Chęć uczenia się i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

Miejsce pracy: Łódź, Teofilów

Wynagrodzenie: 3000 zł brutto + premie + prowizje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz OLX

lub o przesyłanie CV na adres biuro(małpa)worktemps.com.pl w tytule wiadomości wpisując „Pracownik Obsługi Klienta”.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

ID: 694383914

Work Temps

Na OLX od listopad 2011

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?