1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Goleniów
Dodane 24 czerwca 2021

Młodszy inżynier produkcji- praca dla Studenta/Absolwenta

  • 4 000 - 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Goleniów, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dla naszego klienta, wiodącego producenta drabin, rusztowań i podnośników specjalnych, szukamy kandydata, który chciałby zdobyć pierwsze lub kolejne doświadczenie zawodowe jako inżynier produkcji.

Zadania, których możesz się spodziewać:

  • wprowadzanie bezpośrednich działań na liniach produkcyjnych
  • inicjowanie zmian, działań usprawniających
  • dbałość o zapewnienie jakości produkcji
  • zbieranie i analiza danych, wyciąganie wniosków i proponowanie rozwiązań
  • ścisła współpraca z działem produkcji i Kierownikiem Produkcji

Chcemy Cię poznać!:

  • jesteś absolwentem studiów wyższych technicznych
  • interesujesz się tematyką lean management
  • odbyłeś praktyki zawodowe w firmie produkcyjnej
  • idealnie jeśli posiadasz już pierwsze doświadczenie zawodowe
  • znasz język angielski na poziomie min. B1
  • stawiasz na dalszy rozwój!

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • możliwość dalszego rozwoju- zaplanowana ścieżka kariery
  • wsparcie opiekuna, od którego będziesz czerpał wiedzę
  • ciekawe projekty i wyzwania

Nie czekaj!

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. K.

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

ID: 682717782