2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Grunwald
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodszy doradca Select – praca w Santander Bank Polska S.A.

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe.

Dla naszego Klienta - Santander Bank Polska S.A. – poszukujemy kandydatów do pracy w Contact Center na stanowisko: Młodszy Doradca/Młodsza Doradczyni Klienta Select

•    Miejsce pracy: Poznań, ul. Kolorowa 8

•    Rekrutacja: zdalna

Dołącz do zespołu, w którym chce się pracować, gdzie stawia się na uśmiech i ścisłą współpracę.

Twoje zadania:

• wsparcie klienta prestiżowego w jego codziennym bankowaniu

• terminowa i profesjonalna obsługa zgłoszeń klientów przez: telefon, wideo, czat i audio

• zapewnienie najwyższej jakości obsługi, zgodnie z naszymi standardami

• aktywna sprzedaż produktów bankowych i prezentowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów prestiżowych

• promocja produktów i usług banku

• budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami

• realizacja celów biznesowych

i … bycie pozytywnie zakręconym/ą na punkcie klienta :)

Nasze oczekiwania:

• pozytywne i przyjazne nastawienie do ludzi

• działanie z inicjatywą i motywacją

• komunikatywność, życzliwość i gotowość do pomocy

• otwartość na nowinki techniczne

• biegłość w obsłudze komputera

• otwartość na nowości

• umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju

• wykształcenie minimum średnie

• planowanie i organizowanie swojej pracy

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta

• znajomość języka angielskiego

To, co oferujemy:

• umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

• program szkoleniowy, który pomoże Ci zaaklimatyzować się u nas, nawet jeśli to Twoja pierwsza praca

• możliwość pracy hybrydowej (możliwość łączenia pracy zdalnej i pracy w biurze w Poznaniu)

• praca w systemie zmianowym pon. - pt. w godz. 7-21

• atrakcyjny system motywacyjny i premie miesięczne

·        Wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto

·        Premie miesięczne - nawet do 3300 zł brutto

• szeroki pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, karta Multisport)

• ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

Ogłoszenie, rekrutację i zatrudnienie prowadzi Mellon Poland

Osoba zrekrutowana będzie wykonywała obowiązki na rzecz Santander Bank Polska S.A.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 799239492