Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Łódzkie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Pabianice
Dodane 12 sierpnia 2022

Młodszy Analityk Finansowy - Staż

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Pabianice, Łódzkie

  • Rekrutacja online

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Zakres obowiązków:

  • Windykacja miękka należności przeterminowanych w oparciu o raporty należności
  • Analiza struktury należności oraz komunikowanie potencjalnych ryzyk
  • Nadzorowanie procesu alokowania wpływających płatności od klientów
  • Blokada oraz zwalnianie zamówień w ramach przyznanych limitów oraz procedur
  • Obsługa procesu ubezpieczenia należności (współpraca z ubezpieczycielami; weryfikacja limitów ubezpieczeniowych, decyzje ubezpieczeniowe, zgłoszenia szkód)
  • Ocena oraz przygotowywanie rekomendacji o potencjalnych klientach
  • Analiza limitów kredytowych oraz przygotowywanie rekomendacji
  • Bieżące wsparcie działu w zakresie kontroli należności
  • Inne zadania ad-hoc

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość excela
  • Gotowość do nauki systemów klasy ERP, narzędzi BI
  • Min. podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Duża dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy i chęć rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia, rozwiazywania problemów, wyciągania wniosków

Oferujemy

  • Umowę na zastępstwo,
  • Pracę w systemie hybrydowym: 4 dni pracy zdalnej, 1 dzień pracy w biurze w Pabianicach
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Premię roczną
  • Kafeterię szkoleń
  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 770420202