Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Prądnik Biały
Dodane 27 czerwca 2022

Młodszy/a Księgowy/a

  • 4 000 - 6 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Elastyczny czas pracy

  • Rekrutacja online

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Naszym Klientem jest jedna z największych firm zajmujących się zarządzaniem ruchem internetowym i buforowaniem danych. Jest to lider w dziedzinie akceleracji aplikacji internetowych, zarządzania wydajnością i usług Streaming Media, posiadający ponad 200 000 serwerów i dostarczający do 30% całego ruchu w sieci.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Księgowego, który dołączy do zespołu Środków Trwałych.

Obowiązki:

  • Prowadzenie i odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca i roku w obszarze Księgowości Majątkowej,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • Dokładne i terminowe wprowadzanie danych w obszarze Środków Trwałych,
  • Zapewnienie dokładności i kompletności kont bilansowych (w tym przygotowanie/przegląd uzgodnień bilansowych),
  • Przygotowywanie szacunków rozliczeń międzyokresowych na koniec miesiąca

(np. rozliczenia międzyokresowe PO, CAPEX),

  • Regularna współpraca z przedstawicielami innych działów i funkcji w ramach zbierania danych i działań walidacyjnych w celu wsparcia procesu zamknięcia miesiąca w obszarze odpowiedzialności.

Główne wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie w księgowości (min. 1-2 lata)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Zdolność do pracy pod presją czasu, umiejętność radzenia sobie z napiętymi terminami raportowania
  • Samodzielność i zdolności analityczne,
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w wiodącej korporacji o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Elastyczne godziny pracy (obecnie praca zdalna),
  • Dogodną lokalizację biura w Krakowie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 731525728