Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Krowodrza
Dodane 23 września 2022

Młodsza/y Księgowa/y - pomoc księgowa w P&N Księgowość

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

P&N Księgowość to biuro rachunkowe, które oferuje usług księgowe i kadrowo-płacowe dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze oraz spółki osobowe. Wraz z dynamicznym rozwojem naszego biura poszukujemy pracownika na stanowisko Młodsza/y Księgowa/y.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu komputerowego;
  • weryfikowanie dokumentów pod względem merytorycznym;
  • sporządzanie deklaracji JPK_VAT, PIT, ZUS;
  • bieżąca obsługa klientów, kontakt z klientem;
  • aktywne pozyskiwanie klientów do współpracy

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (lub status studenta) o profilu finansowym, rachunkowym lub pokrewnym
  • Znajomość podstaw księgowości, rachunkowości oraz kadr i płac
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Rzetelność, staranność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność minimum 100 godzin w miesiącu
  • Chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • możliwość częściowo pracy zdalnej
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym
  • miłą atmosferę w pracy
  • wsparcie merytoryczne

Zainteresowane osoby, proszę o przesłanie swojego CV poprzez formularz OLX z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 Z 4.05.2016 r.)."

ID: 780426660
User avatar

Piotr

Member Since luty 2017
Ostatnio online dziś o 20:46

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?