Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Bielany
Dodane 05 kwietnia 2024

Młodsza Księgowa

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Jeśli jesteś energiczną osobą, która chce się rozwijać w księgowości a przy okazji pracować w miłej i przyjaznej atmosferze, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Kancelaria Finansowa Clear sp. z o.o. to średniej wielkości biuro rachunkowe, które dynamicznie się rozwija. Nasz zespół składa się z 15 specjalistów obsługujących ponad 200 podmiotów gospodarczych. Jesteśmy firmą rodzinną gdzie stawiamy przede wszystkim na relacje międzyludzkie i rozwój osobisty.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy/a Księgowy/a.

Zakres obowiązków:

  • obsługa księgowa KPiR,

  • pomoc w obsłudze Pełnych Ksiąg,

  • kontakt z Klientem,

  • pomoc doświadczonym członkom zespołu w pracach księgowych,

Wymagania:

  • doświadczenie w księgowości,

  • skrupulatność i dokładność,

  • odpowiedzialność,

  • komunikatywność,

  • pro aktywność,

  • otwartość na zmiany i chęć rozwoju.

Mile widziana znajomość systemu Comarch Optima.

Oferujemy:

  • wsparcie innych, doświadczonych członków zespołu,

  • liczne szkolenia,

  • szybki rozwój zawodowy,

  • elastyczne zasady współpracy,

  • po okresie próbnym, możliwość pracy hybrydowej,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • benefity pozapłacowe.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelarię Finansową Clear sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 908468823

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?