1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Stanowiska asystenckie
  5. Stanowiska asystenckie - Małopolskie
  6. Stanowiska asystenckie - Kraków
  7. Stanowiska asystenckie - Bieżanów-Prokocim
Dodane 15 lipca 2021

Mł. Specjalista ds. E-commerce (z orzeczeniem niepełnosprawności)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności

Opis

GREENPOINT S.A to polska marka odzieżowa, która została stworzona w 1992 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Krakowie przy ulicy Gdańskiej. Dziś posiadamy ponad 165 sklepów i jesteśmy jedną z wiodących sieci modowych w Polsce.

Obecnie do naszego zespołu w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. E-commerce

Zadania:

  • Przygotowywanie produktów na sesje zdjęciowe
  • Dbanie o terminowe dostarczenie i odebranie produktów
  • Zlecanie wykonania zdjęć produktowych agencjom zewnętrznym
  • Przygotowywanie i wprowadzanie danych do systemu e-commerce
  • Umieszczanie ofert produktowych w marketplace i weryfikacja ich poprawności
  • Tworzenie prezentacji, analiz i raportów
  • Walidacja wyników sprzedaży prowadzonych kampanii
  • Kontrola poprawności treści na stronie internetowej

Nasze wymagania:

  • Dokładność i sumienność
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z niepełnosprawnościami.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV.

ID: 687498347

Greenpoint

Na OLX od styczeń 2018
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?