Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Pułtusk
Dodane 20 stycznia 2022

Brygadzista lakierni proszkowej

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Pułtusk, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Zadania:

  • realizacja zleceń wynikających z planów produkcji
  • nadzór nad zmianą produkcji
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej
  • utrzymywanie w powierzonym obszarze wszelkich standardów i procedur w zakresie bhp
  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego
  • planowanie pracy i raportowanie wyników swojej zmiany

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie, najlepiej techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu
  • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania produkcją
  • znajomość obsługi komputera

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • interesującą pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość korzystania z karty MultiSport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Polbram Steel Group sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kleszewo 44, 06-100 Pułtusk. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dlaczego prosimy o ocenę oferty?
ID: 700383629
User avatar

POLBRAM

Na OLX od kwiecień 2014

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?