Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Warszawskie
Dodane 16 września 2022

Mistrz Magazynu - Poznań

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Agencja rekrutacyjna APV.EU dla swojego Klienta - firmy zajmującej się produkcją systemów napędowych dla przemysłu - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mistrz Magazynu

ZADANIA:

  • Nadzorowanie pracy całego magazynu
  • Zarządzanie i kierowanie podległym zespołem zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Wprowadzanie działań korygujących w celu poprawy pracy magazynu, w tym również wyjaśnienia, reklamacji itp.
  • Egzekwowanie realizacji działań magazynowych, ocena zagrożeń i wdrażanie szybkich działań naprawczych
  • Współpraca z działem planowania
  • Motywowanie pracowników z wykorzystaniem narzędzi ciągłego doskonalenia
  • Branie czynnego udziału we wszelkich procesach i projektach dotyczących magazynu
  • Wspieranie podległych pracowników w realizacji zadań magazynowych

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub jako lider/koordynator magazynu
  • Wiedza ogólna dotycząca magazynowania, sposobu transportu towaru, podnoszenia i składowania
  • Wiedza z zakresu logistyki magazynowej
  • Uprawienia UDT na wózki widłowe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność delegowania i priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność stosowania instrukcji i procedur

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym (07:00-15:00)
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (dofinansowanie do biletów PKP, Multisport, Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU)
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

ID: 764438238

APV.EU

Member Since lipiec 2020
Ostatnio online dziś o 13:47
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?