1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Widzew
Dodane Dzisiaj o 2:46 PM

Mistrz / Kierownik Robót

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska:

  • Organizowanie pracy podległych zespołów montażowych w branży mechanicznej (prace związane z demontażami, regeneracją i montażami urządzeń na terenie elektrociepłowni, w tym kotłowni, maszynowni oraz urządzeń pomocniczych);
  • Raportowanie czasu pracy zespołu;
  • Dbanie o jakość i bezpieczeństwo wykonywanych prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym lub energetycznym, ewentualnie średnie techniczne;
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w energetyce (elektrownia lub elektrociepłownia);
  • Uprawnienia eksploatacyjne E i D;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia, bony na święta, pakiet sportowy);
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zawodowe;
  • Możliwość awansowania.

ID: 651234101Zgłoś