1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Kłodzko

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 22 marca 2021

MerService zatrudni Merchandisera mobilnego - Kłodzko

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Kłodzko, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

MerService – spółka należąca do Grupy Kapitałowej OEX – świadcząca wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych, zatrudni:

Merchandisera Mobilnego

Miejsce pracy: Kłodzko

Podstawowe zadania:

  • prowadzenie działań merchandisingowych, w tym: dbanie o poprawną dostępność, właściwą ekspozycję i jakość produktów klienta
  • egzekucja polityki cenowej
  • kontrola terminów przydatności do spożycia
  • utrzymywanie miejsc ekspozycyjnych
  • dbanie o odpowiedni zapas produktów
  • instalowanie materiałów reklamowych
  • wykonywanie ankiet oraz dokumentacji zdjęciowej
  • realizacja wizyt według ustalonego harmonogramu w marketach oraz sklepach detalicznych

Oczekujemy:

  • ważnej książeczki zdrowia dla celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia
  • posiadania czynnego prawo jazdy kat. B
  • silnej motywacji do pracy, zaangażowania i rzetelności
  • zdolności interpersonalnych
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjności
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 3500 zł brutto podstawy + 700 zł brutto premii
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań: samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku

ID: 661238156Zgłoś