2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Siedlce
Dodane 26 lipca 2024

Automatyk Siedlce

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obowiązki:

- modernizacja systemów automatyki oraz programowanie układów sterowniczych maszyny

- nadzór nad systemami sterowniczymi maszyny

- tworzenie instrukcji do systemów sterowania urządzeń oraz dbanie o dokumentację techniczną

- naprawy i regulacje szaf sterowniczych, układów sterowania maszyn

Wymagania:

- znajomość układów elektroniki i automatyki przemysłowej

- umiejętność tworzenia prostych układów sterowania i automatyki

- zaangażowanie w pracę, determinacja oraz chęć do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- mile widziane posiadanie uprawnień SEP do 1 kV

- mile widziane dodatkowe kursy lub szkolenia z zakresu obsługi, diagnostyki i programowania maszyn

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

- pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, karty MultiSport

- szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe

- możliwość wsparcia przez firmę w przypadku kandydatów zainteresowanych relokacją, dofinansowanie do zakwaterowania

Aplikujących kandydatów prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CORMAK Jerzy Zalewski z siedzibą w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 120 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji”.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych.” Zastrzegamy możliwość odpowiedzi na wybrane aplikacje.

www.cormak.pl

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 811517720