2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubuskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Trzebicz
Dodane 05 kwietnia 2024

Mechanik w utrzymaniu ruchu

Lokalizacja

Trzebicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków mechanik

  • Diagnozowanie przyczyn usterek i awarii mechanicznych,

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń z zakresu mechaniki

  • Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych w zakresie mechanicznym,

  • Rejestrowanie usterek i zgłaszanych awarii ​

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/średnie - mechaniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym

  • Wiedza z zakresu mechaniki,

  • Mile widziana wiedza z zakresu działania układów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,

  • Mile umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Gotowość do pracy zmianowej, dyspozycyjność

  • Solidność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Lokalizacja

Trzebicz,

Lubuskie

Lubuskie, Trzebicz
ID: 801023008