1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Strzelin

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 22 lutego 2021

mechanik utrzymania ruchu -> zdobądź doświadczenie -> wolne wakaty

  • 4 300 - 6 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Strzelin, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Szukasz miejsca gdzie rozwiniesz swój zawodowy potencjał? Pracuj dla jednego z największych na świecie producentów dla branży automotive! Nie posiadasz doświadczenia? wszystkiego Cię nauczymy! Nie czekaj i aplikuj już dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia + premie!
  • bogaty pakiet benefitów (darmowa prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  • dofinansowanie do nauki języków
  • realna możliwość rozwoju i awansu
  • udział w szkoleniach wdrażających

zadania

  • utrzymywanie ciągłości pracy urządzeń
  • wykonywanie przeglądów, napraw maszyn i urządzeń zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy
  • obsługa i konserwacja części mechanicznej urządzeń technologicznych
  • usuwanie bieżących awarii oraz uczestnictwo w pracach modernizacyjnych

oczekujemy

  • Wykształcenia min. zawodowego o profilu technicznym (mechanika, elektryka, elektromechanika, energetyka, elektryka)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
  • Praktycznej wiedzy i chęci rozwoju
  • Dobrej organizacji pracy
  • znajomości pakietu MS Office
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 655489851Zgłoś