Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zabrze
Dodane 15 września 2022

Mechanik utrzymania produkcji

  • 5 800 - 10 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Zabrze, Śląskie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Firma Cono Blow Moulding specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych metodą wtrysku i rozdmuchu. W swojej ofercie posiadamy zarówno opakowania na produkty spożywcze, jak i kanistry na produkty przemysłowe. Poszukujemy pracowników na stanowisko: Mechanik/Technik utrzymania ruchu, z nami udoskonalisz swoje umiejętności dzięki cennym radom naszych liderów i współpracowników. Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania i doświadczenia lub szukasz ciekawej i stabilnej pracy – dołącz do nas !

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji: minimalizację nieplanowanych przestojów maszyn z jednoczesnym uczestnictwem w procesie produkcyjnym, które zapewnia dodatkową premię
  • Rozwiązywanie problemów technicznych: usuwanie awarii, naprawy i konserwacje,
  • Analiza przyczyn awarii i wdrażanie środków zapobiegających ich powstawaniu
  • Organizacja przebiegu produkcji oraz dbałość o wydajność

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika w firmie produkcyjnej lub wykształcenie zawodowe mechaniczne / elektryczne
  • Znajomość napraw maszyn i urządzeń
  • Wiedza z zakresu: automatyki, elektryki, mechaniki
  • Od pracownika oczekujemy przede wszystkim chęci do poznawania i uczenia się pracy maszyn, osoby bez doświadczenia mają zagwarantowane szkolenie

To oferujemy:

  • Szkolenie z zakresu obsługi maszyn wtryskowych oraz rozdmuchowych
  • Stabilne zatrudnienie- na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkową możliwość wysokiego premiowania zgodnie z kwalifikacjami oraz postępami w nauce
  • Korzystne warunki współpracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Pełne wyposażenie i narzędzia do wykonywanej pracy oraz pracę z nowoczesnymi technologiami
ID: 768138099

Zofia Konopska

Member Since czerwiec 2021
Ostatnio online wczoraj o 17:59

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?