1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanik / blacharz / lakiernik
  4. Mechanik / blacharz / lakiernik - Zachodniopomorskie
  5. Mechanik / blacharz / lakiernik - Szczecin
  6. Mechanik / blacharz / lakiernik - Centrum
Dodane 09 czerwca 2021

Mechanik - stabilna firma, atrakcyjne wynagrodzenie

  • 4 360 - 5 100 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Mechanik

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

• naprawa, konserwacja układów mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych oraz elektrycznych pojazdów

• kontrola stanu technicznego pojazdu i ewentualnych innych usterek poza wykonywanym zleceniem.

Wymagania:

doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika ( mile widziane doświadczenie w naprawach samochodów ciężarowych ),

• prawo jazdy kat. B ( kat. C będzie dodatkowym atutem )

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u pracodawcy,

• możliwość pracy 6 .00 - 14 .00 lub 8.00 - 16:00 (pn-pt),

• prywatną opiekę medyczną,

• finansowanie przez pracodawcę szkoleń i kursów na uprawnienia,

• odzież robocza,

• kartę Multisport i atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

Rekrutacja Level Work

Na OLX od maj 2015

xxx xxx xxx

ID: 682479754Report this ad