2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Włocławek
HAMELIN POLSKA
Dodane 18 kwietnia 2024

Mechanik - Ślusarz

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

HAMELIN Polska Sp. z o.o. jest częścią europejskiego koncernu, będącego jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów artykułów papierniczych dla biura i szkoły. Aktualnie poszukujemy do Działu Utrzymania Ruchu pracowników z doświadczeniem lub do przyuczenia na stanowisko:

MECHANIK/ŚLUSARZ

Podstawowe obowiązki:

  • wykonywanie wszelkich czynności związanych z ciągłym utrzymaniem ruchu na terenie zakładu pracy;

  • kontrolowanie stanu technicznego poszczególnych maszyn;

  • usuwanie usterek i awarii;

  • wykonywanie prac na dziale obróbki skrawaniem.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe;

  • obsługa ręcznych elektronarzędzi;

  • umiejętność rozwiązywania problemów w kryzysowych sytuacjach;

  • precyzyjność i dokładność;

  • dyspozycyjność;

  • samodyscyplina i zaangażowanie w pracy;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze i uprawnienia SEP do 1 kV.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • możliwość otrzymania premii dwumiesięcznych, zadaniowych, dodatku za obecność;

  • przedświąteczne świadczenie pieniężne raz w roku;

  • dofinansowanie do karty Multisport;

  • zniżki na firmowe produkty;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie na atrakcyjnych warunkach;

  • wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Wysyłając do nas swoje cv, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Hamelin Polska Sp. z o.o. ul. Ryżowa 49, 02-495 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Hamelin Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 709407058