Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Trzcianka
Dodane 24 listopada 2021

Mechanik serwisant neutralizatorni

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Trzcianka, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

Opis

Firma Hydro Extrusion to czołowy producent profili aluminiowych w Polsce. Oferujemy innowacyjne produkty i innowacyjne rozwiązania opierając się na spełnianiu i przekraczaniu oczekiwań naszych Klientów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Mechanik obszar pracy: Utrzymanie Ruchu przy Anodowni

Poszukujemy osób które:

  • Są dyspozycyjne włączając pracę w weekendy i święta,
  • Charakteryzują się: sumiennością, dokładnością oraz dobrą organizacją czasu pracy,
  • Chciałyby pracować w Dziale Utrzymania Ruchu przy Anodowni.

Zakres obowiązków:

Utrzymanie stanu technicznego maszyn i urządzeń na poziomie umożliwiającym zapewnienie ciągłości produkcji na dwóch liniach anodowania.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie oparte na poziomie umiejętności
  • dodatkowe premie wynikowe,
  • konkursy z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi,
  • możliwość zdobycia uprawnień i rozwoju w organizacji (szkolenia, projekty, zmiany stanowisk i inne),
  • opiekę medyczną Medicover i profilaktykę zdrowia,
  • zdrowe przekąski,
  • wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach losowych,
  • pieniężne świadczenia gwiazdkowe i wielkanocne,
  • ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach,
  • dofinansowanie karty Multisport i innych benefitów do wyboru,
  • udział w wydarzeniach lokalnych,
  • wspólne treningi dla pracowników i ich rodzin.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Hydro Extusion Poland Sp. z o.o. i spółki z grupy Norsk Hydro Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 665379243