1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanik / blacharz / lakiernik
  4. Mechanik / blacharz / lakiernik - Śląskie
  5. Mechanik / blacharz / lakiernik - Zabrze
Dodane 12 kwietnia 2021

Mechanik samochodowy Zabrze

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Zabrze, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Ogólnopolska firma Wc Serwis poszukuje pracownika na jeden z naszych oddziałów w Zabrzu

Opis stanowiska:

  • naprawa samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych
  • naprawa elementów zabudowy aut przeznaczonych do bieżącej działalności firmy

Wymagamy:

  • doświadczenia w zakresie wymienionych zadań
  • prawa jazdy kat. B, mile widziane dodatkowe uprawnienia

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w miejscowym oddziale
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • stałe wynagrodzenie

Na dokumentach aplikacyjnych proszę wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych, do celów rekrutacji prowadzonych przez WC Serwis sp. z o.o. Sp. komandytowa*

ID: 582829767Zgłoś
User avatar

Barbara

xxx xxx xxx