Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Falenty Duże
MB Motors Janki
Dodane 08 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy w MB Motors Janki

Lokalizacja

Falenty Duże

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

MB Motors to dealer samochodów marki Mercedes Benz. Firma wchodzi w skład dużej grupy dealerskiej Emil Frey Polska, która zarządza w Polsce kilkunastoma autoryzowanymi punktami dealerskimi pod markami: Bawaria Motors, MB Motors, City Motors, Bohemia Motors oraz centrum naprawczym PGArt Motors. MB Motors posiada punkty w lokalizacjach: Janki, Piaseczno i Poznań.

Mechanik  Samochodowy

Miejsce pracy: Janki

Twoje obowiązki

  • Kompleksowa i samodzielna naprawa pojazdów marki Mercedes-Benz

  • Wykonywanie czynności związanych z przeglądem stanu technicznego samochodów

  • Prawidłowe opisywanie wykonanych prac na zleceniach

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Mechanika w serwisie

  • Umiejętność trafnej diagnozy usterek samochodów dostawczych i osobowych

  •  Umiejętność demontażu, naprawy i montażu zespołów samochodowych

  • Wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych

  • Prawo jazdy kat. B oraz wysoka kultura jazdy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i stabilność zatrudnienia;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • Własne stanowisko pracy oraz zestaw narzędzi specjalnych i uniwersalnych

  • System profesjonalnych szkoleń zakończony prestiżowym certyfikatem Mercedes-Benz

  • Dostęp do najnowszych technologii samochodów elektrycznych

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwój w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

  • Zniżkę na opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do karty sportowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Falenty Duże,

Mazowieckie

Mazowieckie, Falenty Duże
ID: 896411395