1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanik / blacharz / lakiernik
  4. Mechanik / blacharz / lakiernik - Łódzkie
  5. Mechanik / blacharz / lakiernik - Bełchatów

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 08 lutego 2021

Mechanik Samochodowy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bełchatów, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma Motogaz Ciepłowski posiada wieloletnie doświadczenie w naprawie i diagnostyce samochodowej.

Główną specjalizacją zakładu są instalacje gazowe, na którym polu posiada czołowe kompetencje na poziomie europejskim. Prócz samych instalacji gazowych zespół firmy posiada wiedzę oraz umiejętności w zakresie mechaniki samochodowej, które stale są rozwijane.

Nie jednokrotnie zakład przyczyniał się do rozwijania rynku instalacji gazowych do samochodów.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko mechanika samochodowego.

Zakres obowiązków:

  • diagnostyka i naprawa samochodów,
  • montaż instalacji gazowych,
  • diagnostyka i serwis instalacji gazowych.

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie mile wdziane,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowanie,

Co oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze,
  • wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów,
  • szkolenia,

Wielu naszych dawnych pracowników daje sobie radę w dalszej działalności w branży z sukcesami.

ID: 657038260Zgłoś