Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podkarpackie
  6. Zarządzanie produkcją - Stalowa Wola
Dodane 19 stycznia 2022

Mechanik przemysłowy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Stalowa Wola, Podkarpackie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

ABALONE POLAND - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 24376

Poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

MECHANIK/ AUTOMATYK

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Twoje zadania:

  • Prowadzenie działań konserwacyjnych przeglądowych, naprawczych i remontowych
  • Utrzymanie dobrego stanu maszyn, urządzeń, instalacji i obiektów firmy
  • Lokalizacja i usuwanie awarii

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. Średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Warunki oferty:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Premia uznaniowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 692009799