1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanik / blacharz / lakiernik
  4. Mechanik / blacharz / lakiernik - Mazowieckie
  5. Mechanik / blacharz / lakiernik - Warszawa
  6. Mechanik / blacharz / lakiernik - Bemowo
Dodane January 20, 2021

Mechanik pojazdów ciężarowych - Ożarów Mazowiecki

  • 5 000 - 10 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dla naszego klienta Autoryzowanego Serwisu Pojazdów Ciężarowych i Naczep, MotoKariera poszukuje:

Mechanika Pojazdów Ciężarowych i Naczep

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki (Warszawa)

Opis stanowiska:

• diagnoza i naprawa usterek w pojazdach ciężarowych i naczepach

• obsługa bieżąca pojazdów ciężarowych i naczep

• wykonywanie bieżących napraw w pojazdach ciężarowych i naczepach

• wykonywanie przeglądów okresowych

Wymagania:

• wykształcenie kierunkowe mechaniczne

• doświadczenie w mechanice pojazdów ciężarowych i naczep

• prawo jazdy kat. B

• obsługa komputera

• rzetelność

Dodatkowym atutem będą:

• doświadczenie w naprawie i diagnostyce układów pneumatycznych Knorr, Wabco, Haldex

• doświadczenie w naprawie i diagnostyce agregatów chłodniczych (poszukujemy także samodzielnego Mechanika Agregatów Chłodniczych)

• prawo jazdy kat. C

Oferujemy:

• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• szkolenia i stały rozwój zawodowy

• umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanego doświadczenie i kompetencji zawodowych)

• prywatną opiekę medyczną

• dostęp do kart Multisport

• preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (nie jest wymagane na wstępnym etapie rekrutacji) lub kontakt telefoniczny pod nr 606 221 886

ID: 651708058Zgłoś

Zbigniew

Ostatnio online wczoraj o 5:12 PM

xxx xxx xxx