Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bondyrz
Dodane 27 września 2022

Mechanik na warsztacie w tartaku

  • 4 500 - 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bondyrz, Lubelskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Opis stanowiska pracy

KLENIEWSKI Tartak poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik warsztatu w tartaku

Zapraszamy także pracowników z Ukrainy.

Oczekujemy:

- motywacji do pracy

- umiejętności pracy w zespole

-doświadczenie w zakresie pracy na warsztacie mechanicznym

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Opis stanowiska pracy:

-praca na warsztacie mechanicznym

- na stanowisku pracy będzie wymagana obsługa smartfona lub tabletu

Oferujemy:

-pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją lidera na rynku

- pracę trzyzmianową,

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

- szkolenia w zakresie obsługi wózka widłowego,

- umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym,

- wynagrodzenie miesięczne w wysokości minimum 4500,00 zł brutto

ZACHĘCAMY DO ZGŁASZANIA SIĘ POD NR TEL. 84 660 72 03 lub 84 660 70 53

Firma znajduje się w miejscowości Bondyrz, w powiecie zamojskim, województwie lubelskim.

ID: 737975400

Marlena Kleniewska

Member Since kwiecień 2021
Ostatnio online w dniu 27 września 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?