1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Rogoźno
Dodane January 18, 2021

Mechanik Montażysta, Ikano Industry, Rogoźno Wlkp.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rogoźno, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Ikano Industry to wiodący producent materacy piankowych dla IKEA, rocznie z naszych linii produkcyjnych wyjeżdża ich ponad 3 miliony. Dostarczamy je do wszystkich krajów Europy i wielu na całym świecie.

Należymy do szwedzkiej grupy Ikano z oddziałami w 15 krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej. W Polsce pracujemy w dwóch zakładach produkcyjnych w Rogoźnie oraz w Krajence. Nasz zespół liczy prawie 1000 osób.

Dołącz do naszego zespołu jako mechanik - montażysta.

Twój zakres obowiązków:

  • montaż maszyn i urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną,
  • wytwarzanie, przygotowywanie oraz obróbka elementów konstrukcyjnych maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie połączeń układów pneumatyki oraz hydrauliki na podstawie schematów,
  • naprawy i przeglądy okresowe maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • modernizacja istniejącego parku maszynowego,
  • relokacja maszyn na terenie zakładu.

Nasze wymagania:

  • wiedza z zakresu mechaniki maszyn przemysłowych,
  • sprawne posługiwanie się narzędziami i elektronarzędziami,
  • obsługa maszyn i narzędzi obróbczych warsztatu – tokarka, frezarka (dodatkowy atut),
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o specjalizacji mechanik maszyn bądź pokrewne,
  • umiejętność przeprowadzania napraw oraz konserwacji maszyn,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów pneumatycznych oraz hydraulicznych,
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP I do 1kV, II i III grupy (mile widziane).

Benefity:

  • dofinansowanie kosztów dojazdu,
  • obiady za 5 złotych w restauracji firmowej,
  • platforma do nauki języka angielskiego
  • prywatna opieka medyczna Lux Med
  • codziennie świeże owoce dla wszystkich
  • bony świąteczne, kolonie dla dzieci,
  • nagrody za polecanie pracowników.

Na aplikacje czekamy do 31 stycznia 2021.

ID: 651232024Zgłoś