1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Piotrków Trybunalski

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 10 marca 2021

Mechanik Maszyn- Specjalista utrzymania ruchu

  • 4 000 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Piotrków Trybunalski, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis

Specjalista Utrzymania Ruchu- mechanik maszyn

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ciągłości ruchu w Zakładzie
  • Diagnozowanie i usuwanie, analiza i zapobieganie awariom maszyn, w szczególności w zakresie elektryki i automatyki
  • Wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
  • Naprawa maszyn i urządzeń
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Dbałość o powierzony park maszynowy
  • Dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym;
  • Znajomość z zakresu pneumatyki i mechaniki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdolności manualne, obsługa elektronarzędzi
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

ID: 658664533Zgłoś