Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Rakoniewice
Dodane 01 lipca 2022

Mechanik maszyn rolniczych i budowlanych , SERWISANT SERWIS JCB

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Rakoniewice, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Firma PPHU GAŁKOWSKI poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechanik maszyn rolniczych i budowlanych

Opis stanowiska:

·  naprawa maszyn rolniczych i budowlanych

Nasze wymagania:

·  wykształcenie: mechanik, elektromechanik

·  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·  umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

. dyspozycyjność, punktualność,

·  utrzymywanie poprawnych relacji z klientami

·  czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·  umowę o pracę na pełen etat

. szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem OLX z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ID: 692641144

PPHU GAŁKOWSKI

Member Since lipiec 2017
Ostatnio online dziś o 07:42

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?