1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanik / blacharz / lakiernik
  4. Mechanik / blacharz / lakiernik - Mazowieckie
  5. Mechanik / blacharz / lakiernik - Grójec
Dodane 12 kwietnia 2021

Mechanik maszyn rolniczych

  • 3 000 - 5 500 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Grójec, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma Agrobard s. j. Dealer marki New Holland zatrudni osobę do pracy na stanowisku mechanik maszyn rolniczych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne zarobki,
  • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia serwisowe oraz produktowe,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do profesjonalnego i komfortowego wykonywania powierzonych zadań zawodowych,
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole oraz miłej atmosferze,
  • zapewniamy bardzo dobre warunki pracy oraz warunki socjalne.

Zadania:

  • przeglądy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne,
  • pierwsze uruchomienia maszyn u klientów,
  • wymiana i naprawa zespołów, podzespołów,
  • terminowa realizacja zadań zleconych przez klientów oraz firmy współpracujące,
  • praca z komputerami diagnostycznymi.

Oczekiwania:

  • znajomość mechaniki sprzętu rolniczego i produktów branży rolnej
  • znajomość mechaniki samochodowej,
  • uczciwe, rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami oraz dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • prawo jazdy kat. B - wymagane,
  • wykształcenie zawodowe - mechanik maszyn rolniczych lub mechanik samochodowy,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy także o dopisanie w CV klauzuli RODO.

Andrzej

Na OLX od czerwiec 2016

xxx xxx xxx

ID: 566126630Zgłoś